İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hiç Gitmediğim California Seyahatim

Size hiç gitmediğim California seyahatimden bahsetmiş miydim? California’ nın eşsiz güzellikleri. Yemekler, mimari, kültür, deniz, müzikler. California, tamamıyla yaşanılacak, bir ömür boyu dert ve kederden uzak duracağınız, dünyanın ender yerlerindendir. Günlerin nasıl geçtiğini bilmediğiniz, asla yaşlandığınızı hissetmediğiniz, ne kadar içseniz bile sarhoş olamadığınız, güneşin tüm vücudunuzu yakarak içinize işleyişine aldırış etmediğiniz, etrafınızda sürekli mutlu insanların olduğu, sadece kendinize odaklanarak; güneş ve denizin bir birine olan hissiyatını tadabileceğiniz bir eyalet.

Hiç gitmediğim o çok güzel, sahil kenarında bulunan yürüyüş yolunda sabahları koşmak sizin için de iyi bir aktivite olabilir. Hiç yemek yemediğim, enfes lezzetleri servis eden, sokağının adını hiç bilmediğim restorana uğrayarak, adını hiç bilmediğim yemekleri yemeyi unutmayın. Sakin ve huzur dolu vakitler geçirmek isteseniz, deniz, kum ve güneş sizin için fazlasıyla yeterli ve akşamları da “ufak tefek takılalım tabi ki de” diyorsanız; adını bilmediğim sokakta bulunan mekanları mutlaka gezin.

California City yi bitirdikten sonra, sıra Los Angeles ta. Melekler Şehri’ne kendinizi fazla kaptırmamanızı tavsiye ederim. Çok sıradan ve olağan gözükmediğinin farkındayım Los Angeles’ın, fakat siz yine de böyle düşünmeye gayret gösterin. Allah göstermesin, bir daha geri dönemezsiniz.

USA – California – Los Angeles.

0 Paylaşımlar

Yorumlar kapatıldı.